Aktualności

Z życia OSP Krasiejów - kolejne, kwietniowe zdarzenia.

WhatsApp_Image_2018-04-30_at_18.32.34.jpeg,

W dniu 24 kwietnia 2018 r. o godz. 22:17 strażacy naszej jednostki zostali zadysponowani do pożaru nieużytków w miejscowości Krasiejów przy ulicy Cegielnianej. Działania podjęte na miejscu polegały na podawaniu środków gaśniczych w natarciu oraz zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. W akcji udział brała OSP Krasiejów. Strażacy powrócili do jednostki około godz. 23:02.

W dniu 28 kwietnia 2018r. o godz. 10:16 strażacy naszej jednostki zostali zadysponowani do poszukiwań zaginionej osoby. Punkt zbiórki został wyznaczony w Ozimku przy ulicy Częstochowskiej. Działania podjęte na miejscu polegały na poszukiwaniu osoby zaginionej oraz zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. W akcji udział brali JRG nr 1 w sile 3 zastępów, OSP Antoniów, OSP Krasiejów w sile 2 zastępów, OSP Pustków, OSP Suchy Bór. Strażacy powrócili do jednostki ok. godz. 13:37.

W dniu 29 kwietnia 2018 r. o godz. 15:53 strażacy naszej jednostki zostali zadysponowani do pożaru lasu w miejscowości Ozimek. Działania podjęte na miejscu polegały na podawaniu środków gaśniczych w natarciu oraz zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. W akcji udział brały JRG nr 1 Opole, OSP Chobie, OSP Krasiejów, OSP Pustków, OSP Schodnia, OSP Szczedrzyk, służba leśna oraz policja. Strażacy powrócili do jednostki około godz. 19:08.

W dniu 30 kwietnia 2018 r. o godz. 15:35 strażacy naszej jednostki zostali zadysponowani do miejscowego zagrożenia w miejscowości Ozimek przy ul. gen. Władysława Sikorskiego. Działania podjęte na miejscu polegały na neutralizacji, sorpcji substancji chemicznych oraz zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. W akcji udział brały JRG nr 1 Opole, OSP Krasiejów oraz policja. Strażacy powrócili do jednostki około godz. 16:35.

  • Data aktualizacji: 2019-01-15 18:21
  • |
  • Licznik odwiedzin: 937 252