SMK

Uczniowie szkół podstawowych z Ozimka z wizytą w Muzeum

IMG-20221108-WA0003.jpg,
7x.jpg,

W dniach 02.11 i 04.11 do naszej wsi zawitało  ponad 70 dzieci ze szkół podstawowych w Ozimku. Uczniowie kl. IIIa i IIIb z "Trójki" przyszli z wychowawcami: Urszulą Musiał i Jadwigą Adamus oraz dwojgiem rodzicówr. Odwiedzili nasze Muzeum, aby przygotować się do konkursu wiedzy na temat odkryć paleontologicznych. Uczniowie klas pierwszych z "Jedynki" chcieli poznać zwierzęta, które dawno, dawno temu zamieszkiwały naszą okolicę, ich warunki życia, sposób odżywiania się, pracę paleontologa oraz historię naszej miejscowości. Poznawanie odbywało się w ramach Projektu "Cztery pory roku w naszej gminie". Przybyli do muzeum pod opieką pani Soni Koźlik i Anety Woźnicy. Wszystkie dzieci bardzo uważnie słuchały, odpowiadały na pytania oprowadzającej ich po muzeum i wykazały się dużą ciekawością poznawczą. Po zajęciach edukacyjnych uczniowie grupy pierwszej zakupili dużo różnych pamiątek. Po zakończeniu zwiedzania grupy udały się na ciepły posiłek do lokalnych restauracji. 

SMK

  • Data aktualizacji: 2024-02-29 21:08
  • |
  • Licznik odwiedzin: 3 496 327