Archiwum OSP 2018

Z życia OSP Krasiejów - zdarzenia w kwietniu.

WhatsApp_Image_2018-04-07_at_22.10.39.jpeg,

W dniu 02 kwietnia 2018 r. o godz. 23:01 strażacy naszej jednostki zostali zadysponowani do pożaru przy ul. Wyzwolenia w Ozimku. Działania podjęte na miejscu polegały na podawaniu środków gaśniczych w natarciu, schładzaniu obiektów i urządzeń, zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, schładzaniu oparzeń, zabezpieczeniu przed utratą ciepła, opiece nad poszkodowanymi po dokonanej segregacji. W akcji udział brały JRG nr 1 Opole, OSP Krasiejów, OSP Schodnia, karetka pogotowia oraz radiowóz. Strażacy powrócili do jednostki ok. godz. 00:34.

W dniu 05 kwietnia 2018 r. o godz. 14:40 strażacy naszej jednostki zostali zadysponowani do pożaru lasu w miejscowości Grodziec przy ul. Leśnej. Działania podjęte na miejscu polegały na podawaniu środków gaśniczych w natarciu oraz obronie, dowożeniu i dostarczaniu wody oraz zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. W akcji udział brały JRG nr 1 Opole, OSP Antoniów, OSP Chobie, OSP Dębie, OSP Krasiejów, OSP Pustków, OSP Schodnia, OSP Szczedrzyk, służba leśna oraz radiowozy. Strażacy powrócili do jednostki około godz. 20:21.

W dniu 07 kwietnia 2018r. o godz. 18:20 strażacy naszej jednostki zostali zadysponowani do pożaru w miejscowości Jedlice. Działania podjęte na miejscu polegały na podawaniu środków gaśniczych w natarciu oraz obronie, dowożeniu i dostarczeniu wody i zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. W akcji udział brały JRG nr 1 Opole, OSP Antoniów, OSP Dylaki, OSP Krasiejów, OSP Pustków, OSP Szczedrzyk oraz radiowóz. Strażacy powrócili do jednostki około godz. 21:20.

  • Data aktualizacji: 2020-02-25 18:37
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 454 221