Aktualności

Magnolie Powiatu Opolskiego w naszej gminie.

TZK 33.jpg, TZO
TZO
TZK 31.jpg, TZO
TZO

W dniu 22.11.2019r. w Prószkowie odbyła się uroczysta gala, podczas której Starosta Opolski Henryk Lakwa i wicestarosta Leonarda Płoszaj rozdali "Magnolie Powiatu Opolskiego 2019". Kapituła doceniła społeczników, edukatorów, ludzi kultury, sportu i przedsiębiorców. Z terenu gminy Ozimek nagrodzono 3 osoby. W kategorii Pro Publico Bono wyróżnienie otrzymał Norbert Halupczok z Antoniowa, zaś laureatką tej kategorii nagrodzoną dyplomem i statuetką "Magnolia Powiatu Opolskiego" została Sylwia Widawska - mieszkanka Krasiejowa, która od 2000 roku działa społecznie na rzecz mieszkańców naszej wsi jako członkini Stowarzyszenia Miłośników Krasiejowa, a od 2003 r. jako członkini Rady Sołeckiej. Biała Magnolia Powiatu Opolskiego za całokształt działalności została przyznana pani Elżbiecie Pisuli - Bienieckiej, która jest założycielką Stowarzyszenia na Rzecz Promocji Talentów „Akces” w Ozimku. Nagrodzonym gratulujemy sukcesów.

Krzysztof Koźlik - przewodniczący Rady Sołeckiej i prezes Stowarzyszenia Miłośników Krasiejowa.

  • Data aktualizacji: 2020-05-27 20:17
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 623 358