Dnia 23 czerwca grupa 18 uczniów wraz z opiekunami przybyli pieszo z Kadłuba do naszego Muzeum Paleontologicznego. Po dwugodzinnym marszu zrobili sobie krótki piknik przed Starą Szkołą i wraz z kustoszem zwiedzili nasze eksponaty muzealne, zarówno paleontologiczne, jak i te zgromadzone w Izbie Regionalnej. Uczniowie byli zainteresowani historią i zadawali dużo dociekliwych pytań. Bardzo się wszystkim wycieczka spodobała.